سبد خرید - 0 تومان

درباره ما

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

با توجه به اینکه اینترنت درهمه ی ابعاد زندگی مدرن نفوذ کرده است و با گذر زمان بخش گسترده ای ازفعالیت های روزمره ی ما ازاین طریق انجام می گیرد، همچنین توسعه روزافزون خرید و فروش اینترنتی به لحاظ مزایای بسیاری که دارد مورد توجه افراد قرار گرفته و این موضوع تا بدانجا پیش رفته که احساس میگردد جزیی جدایی ناپذیر از زندگی خواهد شد.

از این رو اشکان رایانه درنظر دارد کوتاهترین و سریع ترین مسیر را برای بسیاری از کارهای روزمره ما که از عمده آن ها خرید کالاها و خدمات می باشد ایجاد نماید تا از این طریق با صرف کمترین وقت و هزینه بتوان بسیاری از نیازهای خرید را برآورده کرد. ضمن اینکه ازعوامل بسیاری که باعث اتلاف وقت وهزینه وانرژی و… می گردد به دور باشیم، ازجمله آلودگی هوا، ترافیک ، فقدان جای پارک و جریمه های سنگین راهنمایی و رانندگی، عدم اطلاع رسانی درست فروشندگان در زمان خرید یا عدم پاسخگویی صحیح به علت شلوغی و….

اکنون پس از سالها تجربه و تخصص در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری، تصمیم به ارائه خدمات به همه همشهریان عزیز، فروشندگان و  فعالان در حوزه کار آفرینی گرفتیم، امید است بتوانیم دراین راستا موفق باشیم وبهترین خدمات را ارائه دهیم. فروشگاه اینترنتی اشکان رایانه در واقع یک بازار اینترنتی محصولات نرم افزاری و سخت افزاری است که در خانه یا محل کارهمراه شماست. هدف و امید اصلی ما دراین فعالیت تسهیل در فرآیند انتخاب و خرید محصولات با توجه به نیازهای کاربری آن ها بوده و با این امید که بتوانیم مصرف کنندگان اینگونه کالاها را با تنوع محصولات و ویژگی ها و کاربری آنها آشنا نماییم.

شما می توانید با آسودگی خاطر و بدون نیاز به مراجعه حضوری به بازارهای مختلف و صرف وقت و هزینه، به آسانی خرید خود را انجام داده و کالا را در محل خود دریافت نمایید. قیمت ها در فروشگاه ما همگی قیمتهای تعیین شده از سوی شرکتهای اصلی تامین کننده برای مصرف کنندگان بوده و این قیمتها کمترین قیمت های بازار می باشند. علاوه بر این فروشگاه اینترنتی اشکان رایانه در برخی موارد تخفیف هایی را نیز بر روی قیمت مصرف کننده اعمال می نماید و بدین ترتیب خریداران محترم می توانند اطمینان یابند که با کمترین قیمتها خرید خود را انجام می دهند.

منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده ی شما و همچنین طرح ها وایده های خلاق شما هستیم.
با تشکر

تحویل محصول در کمتر از 6 ساعت در شهر خرم آباد