سبد خرید - 0 تومان
« بازگشت به صفحه قبل

بازی عصر فرمانروایان 2

بازی عصر فرمانروایان 2

عصر فرمانروایان 2

این بازی قرون وستا , جایی که نژادهای مختلف در حال زندگی و تشکیل حکومت هستند و در صدد فتح کشورهای مختلف هستند را روایت می کند.در بازی ۱۳ نژاد مختلف از جمله بریتانیا ، توتن ها ، چینی ها و ژاپنی ها وجود دارند که هر کدام سلسله و موقعیت های استراتژیک مخصوص به خود را دارند .

از سری بازی های فارسی سرزمین رایانه

دوبله شده توسط گروه نام آشنای گلوری


 • توضیحات

  توضیحات محصول

  این بازی قرون وستا , جایی که نژادهای مختلف در حال زندگی و تشکیل حکومت هستند و در صدد فتح کشورهای مختلف هستند را روایت می کند.در بازی ۱۳ نژاد مختلف از جمله بریتانیا ، توتن ها ، چینی ها و ژاپنی ها وجود دارند که هر کدام سلسله و موقعیت های استراتژیک مخصوص به خود را دارند . با توجه به سبک بازی خود ، یکی از استراتژی های جنگی را انتخاب و بازی را شروع کنید .در این بازی شما در ابتدا باید شهر خود را بنا کنید و به ساخت و ساز آن بپردازید و برای حفاظت از جان و مال و مردم کشورتان اقدام به ساخت دیوارهای دفاعی و برجکهای مختلف کنید و سپس اقدام به جمع آوری نیروی انسانی و حیوانی می کنید و یک سپاه قدرتمند تشکیل داده و از اسب ها به عنوان وسایل نقلیه استفاده می کنید و سپس به دشمنان حمله می کنید و غنائم جنگی بدست می آورید.

  ویژگی های بازی :

  ۱. وجود ۵ تمدن آزتک ها ، مایاها ،تاتارها ، اسپانیایی ها و کره ای ها

  ۲.یگان های مختلف: تاتارهای تُرک ، ارابه های جنگی کره ای ، کشتـی لاک پشتـی ، به عـلاوه آرایش مخصـوص کمـاندارهای آزتک و …

  ۳.بیست و شش فناوری جدید،یک فناوری برای هر تمدن ، شامل فناوری پرتاب موشک چینی ها و سبک کشاورزی انگلیسی ها

  ۴.مسابقات اعجاب انگیز ، دفاع کردن از عجایب و پادشاه تپه.

  ۵.نقشه های واقعی دنیا : وجود مکان های جغرافیایی واقعی همچون بریتانیا ، فرانسه و ایتالیا.

  ۶.روستاییان چالاک : روستاییان چالاک کارکرده و در ساختن دیوارها هوشمندانه عمل می کنند؛ همچنین پس از ساختن یک ساختمان، منابع به صورت خودکار جمع آوری می گردد. .

  ۷.ارسال فرمان به متحدان: از بخش چت می توانید به متحدان خود فرمان دهید تا حمله کنند ، منابع را به خراج بگیرند ، ایجاد اقتصاد کنند یا پایگاه های نظامی درست کنند. .

  ۸.دژکوب ها : نیروها می توانند در داخل دژکوپ ها برای حفاظت از آن ها مستقر شوند،یا می توانند هنگامی که دشمنان در حال حمله هستند سرعت دژکوب ها را افزایش دهند. .

  ۹.کاشت مجدد محصـولات مزارع به صـورت خودکار : شما می توانید بعد از برداشت محصولات مزارع، آن ها را در صف کاشت قرار دهید.

 • اطلاعات بیشتر

  اطلاعات بیشتر

  تعداد دیسک

  1

 • نظرات (0)

  دیدگاه‌ها

  هنوز هیچ بررسی ثبت نشده است، میخواهید اولین بررسی را شما ثبت کنید

  اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “بازی عصر فرمانروایان 2”

 • محصولات ویژه

  ضد ویروس شید

  ضد ویروس شید با تلفیق دو موتور، استفاده از تکنولوژی های جدید سرعت بخش، محیطی ساده و بروزرسانی بدون دردسر بهترین گزینه برای کاربران خانگی در ایران است.

  مودم همراه

  قابلیت به اشتراک گذاری اینترنت به صورت وایرلس/ پردازنده Qualcomm /دارای باتری 1450 میلی آمپر ساعت لیتیومی/ توانایی فعالیت حداکثر تا 5 ساعت به کمک باطری

تحویل محصول در کمتر از 6 ساعت در شهر خرم آباد