سبد خرید - 0 تومان
« بازگشت به صفحه قبل

بازی مردان جنگ

بازی مردان جنگ

نسخه ی دوم بازی استراتژی مردان جنگ 2 هم مانند نسخه ی اول تمرکز ویژه ای بر بخش Multi Player و Co-op خواهد داشت. Men of War: Assault Squad 2 یک ادامه برای نسخه ی 2011 آن تلقی می شود, سیستم گرافیکی بازی بسیار پیشرفته شده و علاوه بر استفاده از موتور گرافیکی جدید بازی، پشتیبانی ازچند هسته ای پیشرفته با shader technology به خوبی در بازی گردآوری شده است. شما در قلب جنگ جهانی دوم هستید و با اداره پنج کشور آلمان ، آمریکا ، روسیه ، گروه متحدین و ژاپن می توانید عملیات خود را انجام دهید. در این سری , سبک های جدید مبارزه و زد و خورد , ماموریت های مرگبار , وجود نقشه های جدید طراحی شده و تیراندازی های مخفیانه هیجان خاصی را به بازی بخشیده است .


 • توضیحات

  توضیحات محصول

  نسخه ی دوم بازی استراتژی مردان جنگ ۲ هم مانند نسخه ی اول تمرکز ویژه ای بر بخش Multi Player و Co-op خواهد داشت. Men of War: Assault Squad 2 یک ادامه برای نسخه ی ۲۰۱۱ آن تلقی می شود, سیستم گرافیکی بازی بسیار پیشرفته شده و علاوه بر استفاده از موتور گرافیکی جدید بازی، پشتیبانی ازچند هسته ای پیشرفته با shader technology به خوبی در بازی گردآوری شده است. شما در قلب جنگ جهانی دوم هستید و با اداره پنج کشور آلمان ، آمریکا ، روسیه ، گروه متحدین و ژاپن می توانید عملیات خود را انجام دهید. در این سری , سبک های جدید مبارزه و زد و خورد , ماموریت های مرگبار , وجود نقشه های جدید طراحی شده و تیراندازی های مخفیانه هیجان خاصی را به بازی بخشیده است .

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows Vista/7/8
  Processor: 4.0 GHz single-core, 2.0 GHz dual-core or higher
  Memory: 2 GB RAM
  Graphics: DirectX 10/11 compatible
  DirectX: Version 9.0c
  Hard Drive: 6 GB available space

 • اطلاعات بیشتر

  اطلاعات بیشتر

  تعداد دیسک

  2

 • نظرات (0)

  دیدگاه‌ها

  هنوز هیچ بررسی ثبت نشده است، میخواهید اولین بررسی را شما ثبت کنید

  اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “بازی مردان جنگ”

 • محصولات ویژه

  ضد ویروس شید

  ضد ویروس شید با تلفیق دو موتور، استفاده از تکنولوژی های جدید سرعت بخش، محیطی ساده و بروزرسانی بدون دردسر بهترین گزینه برای کاربران خانگی در ایران است.

  مودم همراه

  قابلیت به اشتراک گذاری اینترنت به صورت وایرلس/ پردازنده Qualcomm /دارای باتری 1450 میلی آمپر ساعت لیتیومی/ توانایی فعالیت حداکثر تا 5 ساعت به کمک باطری

تحویل محصول در کمتر از 6 ساعت در شهر خرم آباد