سبد خرید - 0 تومان
« بازگشت به صفحه قبل

بازی Afterfall Insanity

بازی Afterfall Insanity

جنون

در سال 2035 بعد از جنگ جهانی سوم بشر برای نجات دادن خود از هلوکاست هسته ای برای فرار از آلودگی به پناهگاهها و همیچنین شهر های مرموزی در زیر زمین پناه میبرد وظیفه شما این است که با این موجودات مقابله کنید و از طرفی برای کشف حقیقت و پیدا کردن راه حل آن چاره ای بیاندیشید.


 • توضیحات

  توضیحات محصول

  در سال ۲۰۳۵ بعد از جنگ جهانی سوم ، بشر برای نجات دادن خود از جنگ هسته ای و برای فرار از آلودگی های هسته ای به پناهگاه ها و معادن و جاهای امن و شهرهای مرموز زیر زمینی مانند Glory پناه می برد.
  در این بازی شما یکی از اعضاء تیم پزشکی هستید که تخصص آن ها در زمینه بیماری های جسمی و روحی و روانی است. تخصص شما در زمینه معالجه یک نوع اختلال ذهنی معروف به سندرم اسارت می باشد که بر سلامت و ثبات روانی فراریان و زندانیانی که سال های طولانی در زندان حبس بودند، نظارت می کنید. در این بین نوعی از افراد به وسیله مرگ خاص و مرموزی نجات پیدا می کنند و تبدیل به موجوداتی جهش یافته می شوند و پناهگاه امن خود را تبدیل به زندان شومی می کنند. حالا وظیفه شما این است که با این موجودات مقابله کنید و از طرفی برای کشف حقیقت و پیدا کردن راه حل آن چاره ای بیاندیشید .

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  OS: Windows XP SP 2 / Windows 7 / Windows 8
  CPU: Intel Core 2 Duo 2Ghz, AMD Athlon 64 x2 2Ghz or better
  RAM: 2GB for Windows XP
  ۳GB for Windows Vista or Windows
  VGA: 256 MB, DirectX 9.0c i Shader 3.0
  (GeForce 8600GT / ATI equivalent or better)
  DX: DirectX 9.0c

 • اطلاعات بیشتر

  اطلاعات بیشتر

  تعداد دیسک

  1

 • نظرات (0)

  دیدگاه‌ها

  هنوز هیچ بررسی ثبت نشده است، میخواهید اولین بررسی را شما ثبت کنید

  اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “بازی Afterfall Insanity”

 • محصولات ویژه

  ضد ویروس شید

  ضد ویروس شید با تلفیق دو موتور، استفاده از تکنولوژی های جدید سرعت بخش، محیطی ساده و بروزرسانی بدون دردسر بهترین گزینه برای کاربران خانگی در ایران است.

  مودم همراه

  قابلیت به اشتراک گذاری اینترنت به صورت وایرلس/ پردازنده Qualcomm /دارای باتری 1450 میلی آمپر ساعت لیتیومی/ توانایی فعالیت حداکثر تا 5 ساعت به کمک باطری

تحویل محصول در کمتر از 6 ساعت در شهر خرم آباد