سبد خرید - 0 تومان
« بازگشت به صفحه قبل

بازی Chernobyl

بازی Chernobyl

حملات تروریستی

ک گروه مسلح تروریستی با قدرت نظامی بالایی که بدست آوردند، به خودشان این اجازه را می دهند که به نیروگاه هسته ای چرنوبیل حمله کنند.آن ها بقدری قدرت گرفتند که دیگر کسی جلودار آن ها نیست و نیروگاه را به محاصره خود درآوردند. آن ها از دولتمردان روسیه تقاضای یک میلیارد یورو می کنند و می گویند چنانچه وجه موردنظر را پرداخت نکنند  نیروگاه را منفجر خواهند کرد.


 • توضیحات

  توضیحات محصول

  یک گروه مسلح تروریستی با قدرت نظامی بالایی که بدست آوردند، به خودشان این اجازه را می دهند که به نیروگاه هسته ای چرنوبیل حمله کنند.آن ها بقدری قدرت گرفتند که دیگر کسی جلودار آن ها نیست و نیروگاه را به محاصره خود درآوردند. آن ها از دولتمردان روسیه تقاضای یک میلیارد یورو می کنند و می گویند چنانچه وجه موردنظر را پرداخت نکنند نیروگاه را منفجر خواهند کرد. با تهدید جدی این گروه تروریستی؛ دولتمردان فقط دو راه بیشتر ندارند؛ یا باید پول درخواستی را پرداخت کنند یا با استفاده از تیم کماندویی مخصوص ops وارد عمل شوند و آن ها را نابود کنند. بالاخره آن ها تصمیم می گیرند گزینه ی دوم را انتخاب کنند. آن ها برای جلوگیری از انفجار نیروگاه دولت روسیه اقدام به آماده سازی تیمی قدرتمند کردند. این تیم شامل حرفه ای ترین کماندوهاست و شما فرمانده آن ها هستید و باید تیم تان را رهبری کنید و نیروگاه را نجات دهید. در این مأموریت خطرناک اسلحه های مختلف و نارنجک های بسیاری به شما داده می شود تا در تاکتیک های نظامی مشارکت کنید و عملیات های جنگی مختلفی را فرماندهی کنید. حمله تروریستی چرنوبیل یک اکشن زیبا، مدرن و فوق العاده جذاب با گرافیکی عالی برای دوست داران بازی های اکشن و ماموریت مخفی است .عملیات های نظامی به صورت گروهی انجام می شوند و شما بعنوان فرمانده گروه مسئولیت خطیری به عهده دارید.

  حداقل سیستم مورد نیاز:

  Operating System : Microsoft Windows XP / Vista / Windows 7
  Processor : Pentium 4 2,4 GHz
  Video Card : 256 MB VRAM GeForce 8600 or faster
  Memory : 1 GB Ram
  Hard Disk : 4 GB of free Hard Drive space
  Direct X : 9.0c

 • اطلاعات بیشتر

  اطلاعات بیشتر

  تعداد دیسک

  1

 • نظرات (0)

  دیدگاه‌ها

  هنوز هیچ بررسی ثبت نشده است، میخواهید اولین بررسی را شما ثبت کنید

  اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “بازی Chernobyl ”

 • محصولات ویژه

  ضد ویروس شید

  ضد ویروس شید با تلفیق دو موتور، استفاده از تکنولوژی های جدید سرعت بخش، محیطی ساده و بروزرسانی بدون دردسر بهترین گزینه برای کاربران خانگی در ایران است.

  مودم همراه

  قابلیت به اشتراک گذاری اینترنت به صورت وایرلس/ پردازنده Qualcomm /دارای باتری 1450 میلی آمپر ساعت لیتیومی/ توانایی فعالیت حداکثر تا 5 ساعت به کمک باطری

تحویل محصول در کمتر از 6 ساعت در شهر خرم آباد