سبد خرید - 0 تومان
« بازگشت به صفحه قبل

ویندوز سرور 2012

ویندوز سرور 2012

افزایش کارآیی در Windows Server 2012 از مهم ترین ویژگی هایش محسوب می شود. این نسخه دارای بهینه سازی هایی در تعداد پردازش های منطقی روی سخت افزار سرور از 64 به 160، در مقدار حافظه فیزکی از 1 ترابایت به 2 ترابایت، در تعداد پردازشگرهای مجازی هر سرور میزبان از 512 مگابایت به 1024 مگابایت، در تعداد پردازشگرهای مجازی برای هر ماشین مجازی از 4 به 32، در مقدار حافظه هر ماشین مجازی از 64 گیگابایت به 1 ترابایت، در تعداد ماشین های مجازی فعال از 384 به 1024 ، در بیشینه تعداد گره های مجازی در یک سرور منفرد از 16 به 64 و در تعداد کل ماشین های مجازی از 1000 به 4000 می باشد.
امنیت و جذاسازی بهینه شده در این نسخه به علاوه قابلیت سوییچ Hyper-V که ترافیک شبکه را بین ماشین های مجازی اداره می کند از ویژگی های مهم آن می باشند. سیستم همچنین می تواند یک شبکه محلی مجازی خصوصی یا PVLAN را بسازد تا ماشین های مجازی را از یکدگیر مجزا کردن و اتصالاتی بین ماشین های مجازی خلق کند که بتواند بسته های اطلاعاتی را بین یکدیگر تبادل کند. ویندوز سرور 2012 دارای توسعه یافتگی های زیادی بوده و از بهترین نسخه های آن تا کنون می باشد.


 • توضیحات

  توضیحات محصول

  افزایش کارآیی در Windows Server 2012 از مهم ترین ویژگی هایش محسوب می شود. این نسخه دارای بهینه سازی هایی در تعداد پردازش های منطقی روی سخت افزار سرور از ۶۴ به ۱۶۰، در مقدار حافظه فیزکی از ۱ ترابایت به ۲ ترابایت، در تعداد پردازشگرهای مجازی هر سرور میزبان از ۵۱۲ مگابایت به ۱۰۲۴ مگابایت، در تعداد پردازشگرهای مجازی برای هر ماشین مجازی از ۴ به ۳۲، در مقدار حافظه هر ماشین مجازی از ۶۴ گیگابایت به ۱ ترابایت، در تعداد ماشین های مجازی فعال از ۳۸۴ به ۱۰۲۴ ، در بیشینه تعداد گره های مجازی در یک سرور منفرد از ۱۶ به ۶۴ و در تعداد کل ماشین های مجازی از ۱۰۰۰ به ۴۰۰۰ می باشد.
  امنیت و جذاسازی بهینه شده در این نسخه به علاوه قابلیت سوییچ Hyper-V که ترافیک شبکه را بین ماشین های مجازی اداره می کند از ویژگی های مهم آن می باشند. سیستم همچنین می تواند یک شبکه محلی مجازی خصوصی یا PVLAN را بسازد تا ماشین های مجازی را از یکدگیر مجزا کردن و اتصالاتی بین ماشین های مجازی خلق کند که بتواند بسته های اطلاعاتی را بین یکدیگر تبادل کند. ویندوز سرور ۲۰۱۲ دارای توسعه یافتگی های زیادی بوده و از بهترین نسخه های آن تا کنون می باشد.

 • نظرات (0)

  دیدگاه‌ها

  هنوز هیچ بررسی ثبت نشده است، میخواهید اولین بررسی را شما ثبت کنید

  اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “ویندوز سرور 2012”

 • محصولات ویژه

  ضد ویروس شید

  ضد ویروس شید با تلفیق دو موتور، استفاده از تکنولوژی های جدید سرعت بخش، محیطی ساده و بروزرسانی بدون دردسر بهترین گزینه برای کاربران خانگی در ایران است.

  مودم همراه

  قابلیت به اشتراک گذاری اینترنت به صورت وایرلس/ پردازنده Qualcomm /دارای باتری 1450 میلی آمپر ساعت لیتیومی/ توانایی فعالیت حداکثر تا 5 ساعت به کمک باطری

تحویل محصول در کمتر از 6 ساعت در شهر خرم آباد